Mini hlboký kočík namiesto klasickej trojkombinácie (športový a golfový kočík už mám) - tipy?

Zodpovedané
4. aug 2020

Ahoj,

cakam 3. babatko. Mam Valco Snap 4 a Nuna Pepp Plus. Cize sportak a golfac mam vybaveny. Velakrat som videla mamicky na prechadzkach s uplne malickym hlbokym kociarom - vyzeral velmi chutne, velmi skladne a ozaj malicky a prakticky do mesta. Uvazujem nad jeho kupou - miesto zhanania klasickej 3-kombinacie. Vies mi poradit nejaky konkretny cenovo dostupny? Prip. drahsi, dostupny na bazari.

Dakujem

Ahoj,

škoda, že nepíšeš, ktorý máš na mysli. Každopádne ich zasa až tak veľa nie je - a ako si k tomu prišla, že hlboký kočík, čo maminy vozili, nebol súčasťou kombinácie? Lebo mne prvý napadol konkrétne Baby Design Smooth, ktorý ti podľa mňa sadne perfektne váhou aj veľkosťou. Ale je to dvojkombi aj s otočným sedadlom. Možno by stálo za to ho zvážiť a aspoň na začiatok mať aj niečo otočné, a potom ako dvojkombi aj predať.

Baby Design Smooth

Ďalej odporučím pozerať na Cam Dinamico Up - kúpou čisto podvozku a vaničky získaš taký menší, nižší čisto hlboký kočík, čo aj váhovo vyhovie.

Cam Dinamico Up

Treťou možnosťou by bolo niečo od Mutsy. Spýtala by som sa na vyskladanie podvozku a vaničky.

Mutsy Nio

Mutsy Icon

Mutsy Evo

Mutsy Nexo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli