Moon Resea 2020 alebo Moon Nuova City - ktorý kombinovaný kočík vybrať?

Zodpovedané
29. nov 2019

Ahoj,

ktorý vybrať? Poraď prosím! Rozdiel mi príde iba vo väčších kolesách a trocha dlhšej strieske pri Nuova. Ostatné sa mi zdá rovnaké. Málo recenzií na novinku Moon Resea, prípadne žiadne.

Ahoj,

Moon ReSea S pre rok 2020 a Moon Nuova City napriek na obrázku podobnému dizajnu, určite nie sú “skoro rovnaké”.

Nuova je model podstatne ťažší, robustnejší, omnoho menej skladný. Takisto sedadlo mne osobne príde menej praktické (menšie), ale určite nie zlé. Oba sú to fajn modely, ale Nuovu by som ja osobne odporučila len pre prípad, že preferuješ mohutnejšie kočíky a neplánuješ kočík často nakladať do auta.

ReSea naopak modernejšia, skladnejšia (aj so skladacím sedadlom), ľahšia, celkovo do mesta a časté nakladanie do auta podstatne praktickejšia.

Moon ReSea S

Moon Nuova

Ešte by som rada spomenula taký super stred - novší model Moon Style, ktorý je príjemnej váhy, ale väčší ako ReSea, aj s o čosi väčšími kolesami.
Z Moon kočíkov by bol mojou top voľbou, keďže prináša kombináciu/kompromis toho najlepšieho.

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli