Moon Style vs Zopa Move. Aký mestský kombinovaný kočík vybrať (výťah stojí na medziposchodí)?

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahoj Eli,

zvažujeme kúpu kočiara pre naše bábo, ktoré sa narodí koncom marca. Uvažujeme nad Moon Style a Zopa Move, ktorý by si nám odporučila? Bývame v meste, takže potrebujeme mestský kočík, ktorý by mal byť ľahký - keďže výťah stojí na medziposchodí, ľahko zložiteľný a mal by zvládať mierne nerovnosti terénu a vyššie obrubníky. Ktorý vybrať?

Ďakujem za radu.

Ahoj,

Zopa Move je z týchto dvoch modelov ten menší - priestorovo, aj veľkostne - preto ak je čo najmenšia veľkosť a kompakntosť kočíka tou najväčšou prioritou, vybrala by som ten.

Zopa Move

Moon Style je o čosi väčší, ale aj lepší jazdne (väčšie kolesá, pruženie) a trošku aj priestorovo a pritom je ľahký dosť. Aj kvalitou mi príde vyššie. Takže ak priestor a komfort hrajú tú väčšiu rolu (oproti veľkosti), ja by som šla skôr do kombinácie Style. Z medziposchodia to myslím aj s ním dáte.

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli