Nahradné kolesá na Cam Cortina Evolution X3 z r. 2008. Zoženiem?

Zodpovedané
1. jún 2020

Dobry den,

mam kociar Cam Cortina Evolution X3 z r. 2008, no nikde som nan nenasla nahradne kolesa. Myslite, ze sa budu dat vymenit kolesa, ak kupim na inu znacku? Pripadne neviete, kde by sa kolesa dali zohnat?

Ahoj,

asi ťa veľmi nepoteším, ale vyslovene nové náhradné kolesá na tento model bude ťažké zohnať. Už to nie je aktuálny model, a tak ich nedostať ani voľne a aj ťažko riešiť cez predajcov. Dostať ho myslím len u Buggies.sk, kde sa oplatí napísať, či vedia zohnať aj náhradné diely/kolesá. Kontaktovať sa dá aj priamo CZ zastúpenie značky: https://www.camspa.it/cs/kontakty/, možno ti budú vedieť pomôcť.

Mimo toho by som ja osobne asi radšej prešla bazár, či niekto ten svoj nepredáva za symbolickú cenu alebo nedaruje. Prípade nerozpredáva na diely. A poslednou možnosťou je potom už nový alebo bazárový model. Máš kočík, ktorý má 12 rokov, možno už je čas ho vymeniť, ak mu odišli kolesá a nebudeš vedieť zohnať.

Cam Cortina X3 Tris Evolution

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli