Názor na kombinovaný kočík Anex l/type - prípadne poraď niečo podobné

Zodpovedané
13. máj 2020

Prosím názor na kombinovaný kočík Anex l/type, veľmi ma zaujal. Poprípade niečo podobné.
Ďakujem

Ahoj,

Anex l/type je podľa mňa na svoju cenu a kategóriu veľmi pekný, šikovný, fajn skladný kombinovaný kočík.A ak je to tvoj typ, čo sa dizajnu a funkcií týka, hodí sa na prevažne mestský terén v okolí plus akceptuješ jeho nedostatky (skôr menšie sedadlo - plocha a skôr nižší kočík), za mňa je to naozaj fajn voľba a môže byť.

Anex l/type

Podobnými typmi by z drahších bol jednoznačne Joolz Hub a z dostupnejších napríklad Moon ReSea S.

Joolz Hub

Moon ReSea S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli