Oplatí sa kupovať športový kočík pre 14 mesačné dieťa?

Zodpovedané
16. dec 2021

Ahoj,

pokazil sa mi športový kočík z trojkombinácie. Zlomila sa pružiaca pružina a nepruží, je naklonený k rúčke. Dcéra má 14 mesiacov a chodí asi mesiac.

Oplatí sa kupovať nový (športový/golfový)?

Moje požiadavky:

  • otočenie v smere aj protismere jazdy,
  • dobre veľké kolesá, aby nehrkali,
  • dá sa sklopiť aspoň do poloľahu,
  • nie prehnaná cena.

Aký mi odporúčate?

Ďakujem

Ahoj,

ak by som ja mala 14 mesačné dieťa, ktoré mi iba asi mesiac chodí, tak by som určite uvažovala nad kúpou kočíka. A to pre dlhšie prechádzky, ktoré ešte nezvládne a určite si rado oddýchne v kočíku.

Nový či z bazáru. Môj názor je radšej kvalitný z bazáru, ako nový menej kvalitný z obchodu.

Pozri si bazárový model Easywalker Mosey+ je jednoducho ovládateľný a bez problémov sa dá zdvihnúť aj na obrubník. Vynovené boli aj bezúdržbové kolesá z kvalitnej peny. Tie zvládnu terén v meste aj mimo neho. Zväčšený nákupný košík je jednoduchšie prístupný. Cena je myslím si dosť prijateľná.

Easywalker Mosey+

Ak by ťa neočaril, tak si skús pozrieť Mutsy Nio. Je to elegantný športový kočík či kombinácia na konštrukcii v tvare L. Vďaka odpruženiu predných kolies a pružiacej konštrukcii zvládne lepší i horší, prevažne však mestský terén. Výhodou je aj väčší a hlbší nákupný košík s dobrým prístupom. Dá sa jednoducho zložiť na pomerne kompaktný rozmer aj s nasadeným skladacím sedadlom. V zloženom stave ho môžeš ťahať za sebou ako batožinu.

Mutsy Nio

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally