Oplatí sa mi kúpiť kočík iba s vaničkou a skejtom?

Zodpovedané
31. okt 2023

Ahoj,

termín pôrodu mám koncom marca, resp. začiatkom apríla 2024. Rozmýšľam nad tým, že kúpim kočík - iba vaničku so skejtom pre staršieho. Výťah nemáme, takže budem nosiť kočík po schodoch do pivnice. Mne sa to zdá praktické, že nebudem mať v pivnici ďalšie časti kočíka. Napríklad, keby mám 3-kombináciu, tak počas používania športovej časti by sme celý čas v pivnici mali aj vaničku i vajíčko navyše, ktoré by sme samostatne nepredali.

Má teda pre mňa význam kúpiť len hlbokú časť?

Bude hocijaký skejt pasovať na hocijakú vajíčku?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som v poradni odporúčala kočíky so sedadlom typu 2v1, ktoré je možno jednoducho zmeniť na praktickú a pohodlnú hlbokú vaničku. K modelom, ktoré v odpovedi spomínam je možné pripojiť skejt pre staršieho súrodenca (pozeraj univerzálne).

Myslím si, že takýto typ kočíka by bol skvelým riešením aj pre Teba. A aby som sa neopakovala, tak Ti sem danú otázku pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally