Oyster Zero alebo Petite&Mars Royal - ktorý športový kočík by si si zvolila ty a prečo?

Zodpovedané
21. júl 2020

Ahoj Eli,

Rozhodujeme sa medzi týmito dvoma kočíkmi. Cenovo sú podobné. Mňa zaujíma, pre ktorý a prečo by si sa rozhodla ty? 🙂 Oyster mi príde kvalitnejšia značka ako P&M - alebo sa mýlim?

Ďakujem za odpoveď 🙂

Ahoj,

Oyster Zero je za mňa osobne kvalitnejšia, prepracovanejšia a celkovo “vyššia” značka a typ kočíka. Okrem toho, ponúka aj širšie sedadlo, väčšiu striešku, lepšie (omnoho) popruhy a odpruženie kolies. Na druhú stranu, kolesá sú menšie, takže to je zasa mínus.

Babystyle Oyster Zero

Petite&Mars Royal je okrem pre mňa ‘slabšej’ značky aj ťažší, užší a maminy sa dosť sťažujú na dosť krátke ramenné popruhy, pre ktoré hlavne by som ho preto asi skôr nevzala.

Petite&Mars Royal

Sama som mala Oyster Zero a mne vyhovoval asi vo všetkom - fakt ľahunký a hlavne dobre sa mi tlačil (nehovoriac o priestore prakticky aj pre dve deti).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli