Pasuje na kočík Hauck Rapid 3 strieška z kočíka Hauck Rapid 3R?

Zodpovedané
3. feb 2022

Ahoj,

kúpila som si Hauck Rapid 3, ale nepáči sa mi kvalita striešky.

Pasuje na kočík Hauck Rapid 3 strieška z kočíka Hauck Rapid 3R?

Ďakujem

Ahoj,

neviem o možnosti zakúpenia náhradnej striešky.

Možnosť zakúpenia striešky, pre modeli Hauck Rapid 3 a Hauck Rapid 3R, ako samostatného dokúpiteľného náhradného dielu, neponúka ani výrobca na jeho oficiálnej stránke, ani žiaden e-shop.

Mrzí ma to. No neviem ti pomôcť.

Hauck Rapid 3

Hauck Rapid 3R

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally