Pasuje poťah hlbokej vaničky z Bugaboo Fox 3 na Bugaboo Fox 5?

Zodpovedané
22. dec 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Je poťah vaničky Bugaboo Fox 3 alebo Bugaboo Fox 2 kompatibilný s kočíkom Bugaboo Fox 5?

Pri päťke mi chýba odvetrávacie okienko, aby sa dieťatko mohlo pozerať von pri pasení koníkov. Nemôžem túto informáciu nikde nájsť.

Ďakujem

Ahoj,

jemne Tvojej otázke nerozumiem.

Kočíky Bugaboo Fox 3 a novší brat Bugaboo Fox 5 majú zabudované panoramatické okienko na hlbokých vaničkách. Toto okienko slúži dieťaťu pri pasení koníkov na sledovanie okolitého sveta.

Panoramatické okienka ešte nemali zabudované v hlbokých vaničkách práve pôvodne staršie modely, a to Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Fox.

Kompatibilitu jednotlivých dielov týchto modelov som v poradni už viackrát opisovala, takže Ti sem pripínam link na jednu z mojich nedávnych odpovedí:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally