Pasuje skejt Lascal Buggy Board Maxi na kočík Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovedané
21. apr 2022

Ahoj,

máme kočík Bugaboo Cameleon 3 a chceli by sme staršiemu súrodencovi kúpiť skejt. Zvažovala som Lascal Buggy Board Maxi.

Pasoval by tento skejt na náš kočík?

Je potrebné zháňať nejaké adaptéry?

Vieš poradiť aj lepšiu značku skejtíka aj so sedátkom?

Ďakujem

Ahoj,

áno, pasuje a nie sú potrebné žiadne adaptéry. 🙂

Odporúčam aj Zopa Segboard, ku ktorému môžeš tiež prikúpiť sedátko. To je vybavené praktickým madlom na držanie a vypolstrovaným sedákom.

Oba skejtíky sú univerzálne a je možné ich prichytiť na takmer akýkoľvek kočík (pripevňovacie ramená sa nastavia do rôznych uhlov a dĺžky).

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia