Pasuje stupienok Zopa Segboard na kočík Cybex Balios S 2v1?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

kúpili sme stupienok Zopa Segboard so sedátkom ku kočíku Cybex Balios S 2v1. Stupienok nie je zarovno so zemou. Je ako keby nedosadol a tyče, ktorými sa upevňuje na kočíkovú konštrukciu, máme nastavené na najväčšiu možnú dĺžku. Nie je možné ich upevniť nižšie. Dieťa sa tam nezmestí, momentálne máme nasadenú vaničku.

Pasuje to aj k tomuto typu kočíka alebo len k Cybex Balios S Lux?

Ďakujem

Ahoj,

Zopa Segboard pasuje aj ku kočíku Cybex Balios S Lux 2020, čo opisujem aj v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Ty ho však neupevňuješ na konštrukciu ako máš na foto. Upevňuješ ho na os zadných kolies. Takýmto spôsobom sa upevňuje aj originálny Cybex skejt.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally