Pasuje vanička Joolz Hub na konštrukciu Joolz Hub+?

Zodpovedané
11. jan 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom Joolz Hub.

Pasuje vanička Joolz Hub na konštrukciu Joolz Hub+?

Ďakujem

Ahoj,

Joolz Hub+ je pokračovateľom Joolz Hub. Šírkou konštrukcie sú si veľmi podobní, no Hub+ je o 25% užší. Nie som si veru istá, či ti bude vanička Hub pasovať na Hub+.

Bohužiaľ ani výrobca takýto fakt neuvádza, čo by aj bolo zaujímavé uvádzať kompatibilnosť so starším modelom.

Joolz Hub+

Joolz Hub

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally