Peg-Pérego Book S Elite ako ľahký odpružený hlboký kočík pre decembrovča?

Zodpovedané
21. júl 2020

Dobry den,

kedze kociky, ktore ste mi odporucili, u nas velmi zohnat nevieme, chcem sa spytat este na jeden kocik, ktory ma zaujal. Islo by vsak o dvojkombinaciu - vanicka Elite + vajicko Primo Viaggio SL. Co myslite, bola by vhodna pre nas, nase decembrove babatko, podla nasich poziadaviek (prakticky, lahky, skladny, s ktorym sa dobre manipuluje, na kratsie aj dlhsie prechadzky, s odpruzenymi alebo polo-odpruzenymi kolesami pre pripad roznych terenov a idealne nastavitelna rucka).

Samozrejme ze by sme potom zvlast sa zamerali na sportovy kocik neskor.

Dakujem.

Ahoj,

ako čisto hlboký kočík je Peg-Pérego Book S s vaničkou Elite OK. Problém vidím v odpružení - je tvrdé, skoro žiadne, a kočík sa na nerovnostiach rozhrkáva. To je problém Book podvozkov. Tak ti to nejak moc neviem odporučiť. Vanička je inak pomerne malá priestorovo, ale pre dieťa narodené v decembri asi aj postačí. No a vajíčko je úplne v poriadku.

Peg-Pérego Book S Elite

Odporúčam pozrieť kočíky Nuna.

Nuna Tavo

Nuna Triv

Nuna Mixx Next

Nuna Pepp Luxx

Nuna Pepp Next

Nuna Demi Grow

Prípadne Valco s nafukovacími Sport kolesami. Podľa mňa by postačil, aj keď pruženie budú musieť nahradiť tie nafukovacie kolesá.

Valco Baby Snap 4 Sport

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Prípadne Cam Dinamico Up vyskladať podvozok a vaničku. Aj keď nie vyslovene totál terénny, ale oproti Peg-Péregu mi príde vhodnejší, a aj tá vanička je o toooľko väčšia.

Cam Dinamico Up

Peg-Pérego Book S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli