Peg-Pérego Book S pre októbrove dieťa, alebo akú inú kombináciu s veľkou vaničkou do 800 eur?

Zodpovedané
6. jún 2019

Prosim o radu.
V oktobri sa mi narodi prve babatko a vobec si neviem rady s kocikom. Paci sa mi Peg-Pérego Book S, ale nasla som dost zle recenzie. Viete mi poradit mozno aj iny? Chcem 3-kombinaciu, velku vanicku a vhodny na mestsky teren. Cena okolo 800 eur.
Dakujem za pomoc

Ahoj,

zlé recenzie Peg-Pérego Book S budú najmä kvôli faktu, že je to tvrdší kočík, občas sa vie rozhrkať, počuť plasty a nie je ani z najmenších po zložení (aj keď zloženie je ozaj jednoduché, to je fajn). Je to skutočne len mestský kočík na nenáročné vychádzky bez hrozných chodníkov. VVtedy - hlavne vo vaničkovej verzii - bude aj pre teba podľa mňa úplne ok. Čo ale musím podotknúť - veľkú vaničku nemá. Peg-pérego majú (napriek názvu Navetta XL) pomenšie vaničky, obvykle pod 70 cm.

Peg-Pérego Book S

V tejto cene by som sa, najmä ak chceš veľkú vaničku, pozrela skôr po kočíkoch ako ABC Design Salsa 4, Cybex Balios S (vanička je ozaj dlhá), prípadne tiež Cam Techno.

ABC Design Salsa 4

Cybex Balios S

Cam Techno

Z priemerne veľkých vaničiek by som zvážila aj Valco Snap Ultra Trend + dokúpiť prípadne nafukovacie kolesá Sport - vynovený model je ozaj vcelku podarený.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli