Petite&Mars Royal, Espiro Wave verzus Carrello Bravo Plus. Ktorý je najlepší?

Zodpovedané
20. sep 2023

Ahoj,

rozhodujem sa medzi kočíkmi Carrello Bravo Plus, Petite&Mars Royal a Espiro Wave.

Hľadám kočík pre dcérku, ktorá bude mať v decembri rok. Zatiaľ používame kočík z 2-kombinácie a plánujem ho využívať aspoň do roka. Je dosť dlhá.

Prevažne kočíkujem v meste, ale chodníky sú aj v zlom stave. Kočíkujem aj na dvore, kde je štrk alebo tráva. Takže aj nerovnosti. Neplánujem chodiť po lese. Hlavné teda je, aby prešiel aspoň po "lúke" a po snehu. Mal by byť spratný, ľahko skladateľný, priestranný a s väčšou strieškou.

Najviac sa mi pozdáva z týchto Petite&Mars Royal, keďže má v cene aj príslušenstvo.

Ktorý z týchto troch odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

najpriestrannejšie sedadlo má jednoznačne Carrelo Bravo Plus. Výška jeho chrbtovej opierky je 50 cm, čo ho predurčuje na použitie až do konca kočíkovacieho obdobia.

O čosi menšie sedadlo má Petite&Mars Royal. Kolesá má z tvrdenej gumy s dvojitým odpružením podobne ako Bravo Plus.

Najmenej priestranný je kočík Espiro Wave. Má však najodolnejšie kolesá, ktoré zvládajú každodenný prejazd lúkou, štrkom či trávou.

Všetky tri kočíky si hravo poradia z terénom, ktorý opisuješ. Sú si váhovou, nosnosťou sedadiel a veľkosťou striešok veľmi podobné. Odlišujú sa skôr výškou a otočnosťou rodičovskej rukoväte.

Je jedno, ktorý z týchto modelov si vyberieš. Každý z nich Ti poslúži veľmi dobre. Sú kvalitou a cenou na rovnakej úrovni. Taktiež aj funkčnými vlastnosťami a dizajnom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally