Petite&Mars Royal verzus Petite&Mars Street+ RWS. Ktorý zvládne štrk a sneh?

Zodpovedané
5. sep 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Petite&Mars Royal a Petite&Mars Street+ RWS. Obidva majú gumené kolieska. Jedná sa mi hlavne o skladanie a spratnosť. Dôležité je, aby som s ním prešla aj po štrku a snehu. Väčšinou sa pohybujem po meste.

Ktorý z týchto kočíkov je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

na podobné otázku som nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally