Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pevný a priestranný športový kočík pre hypotonického syna - aspoň do 20-25 kg

Zodpovedané
11. sep 2019

Dobrý deň.

Chcela by som sa spýtať, či je nejaký kočík pre ťažšie dieťa. Synátor má 15 mesiacov a 13 kíl. Je hypotonický a jeho chôdza trochu nestabilná, takže kočík nám bude treba ešte dosť dlho. Ale športiak z trojkombi pomaly "praská" v základoch, lebo je iba do 15kg - a sem tam počuť, ako niekde niečo pukne. Potrebujem pre syna niečo pevnejšie, ideálne do 20-25 kg, ak niečo také je. 😭

Ďakujem a prajem pekný deň.

Ahoj!

Z takých dostupnejších modelov mi okamžite príde na myseľ Britax B-Motion 4 Plus v štvrokolesovej, alebo prípadne ešte lepšie pre tvoje potreby manipulovateľnej trojkolesovej B-Motion 3 Plus verzii. Je to väčší, rýchlo skladný no pevný a odolný športový kočík s vysokou nosnosťou, ako aj skutočne veľkým priestorom pre dieťa. Verím, že vám vydrží a poslúži, ako si predstavuješ.

Ešte lepšou, aj keď o trošku finančne náročnejšou by mohla byť voľba športového kočíka Baby Jogger City Elite - ktorý som presne videla istú mamičku používať (a teda kočík si pochvaľovala) v podobnej situácii, ako máš aj ty (teda s dieťatkom, ktoré pre iné problémy nemôže / nezvláda toľko chodiť).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.