Plánuje Cybex novinky na rok 2024?

Zodpovedané
21. nov 2023

Ahoj,

páčia sa mi kočíky Cybex.

Plánuje Cybex nejakú novinku na rok 2024?

Zaujíma ma hlavne Talos/Balios.

Ďakujem

Ahoj,

značka Cybex už novinky pre rok 2024 v podobe nových modelov a farieb predstavila. K novým modelom patrí napríklad Cybex Eos Lux.

Pri modelovej rade Talos a Balios sa objavili tiež, a to hlavne nové farby, pretože obidva už premenou prešli v tomto roku.

Ak však máš na mysli či vyjdú ešte nejaké úplne nové modely, tak takéto informácie značka väčšinou zverejňuje na poslednú chvíľu na svojej stránke či sociálnych médiách. Momentálne nemám povedomie o tom, že značka pripravuje výrobu nového modelu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally