Poradíš bazárový priestranný športový kočík aj do terénu do 200 EUR?

Zodpovedané
21. dec 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 16-mesačného syna. Teraz máme Bebetto Luca, ktorý je super, no je mu už malý. A to najmä teraz v zime. Hľadám kočík s podobným jednoduchým ovládaním jednou rukou, vhodný aj do terénu, priestranný do šírky aj dĺžky.

Moje požiadavky:

  • do 200 EUR z bazáru,
  • mohol by nám vydržať až do konca kočíkovania,
  • nafukovacie, odpružené kolesá,
  • športový,
  • otočný,
  • priestranný,
  • môže mať veľkú striešku,
  • ľahké ovládanie,
  • polohovanie do úplného ľahu a sedu.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobné otázky som v poradni už odpovedala, tak Ti sem niektorú z nich pripnem. Nechcem sa opakovať vo výbere kočíkov, pretože by bol rovnaký.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? Aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally