Poradíš podobný a hlavne lacnejší kočík ako je Petite&Mars Royal?

Zodpovedané
31. aug 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý sa jednoducho skladá. Ideálne by bolo skladanie jednou rukou, nosnosť aspoň 20 kg, polohovateľné madlo, v cenovej kategórii do 250 eur.

Pozerala som Petite&Mars Royal, len je nad náš cenový limit.

Vieš poradiť niečo podobné?

Ďakujem

Ahoj,

ak Ti Petite&Mars Royal vyhovuje, spĺňa Tvoje požiadavky a páči sa Ti, tak sa neboj kúpiť ho z bazára. Ako ja hovorím, radšej kvalitnejši bazárový kočík ako nový a nekvalitný!

„Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára?" Aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Podobné kočíky nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally