Poradíš široký športový kočík pre 6-mesačného syna?

Zodpovedané
5. dec 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom športového kočíka pre 6-mesačného syna.

Moje požiadavky:

  • aby bol čím dlhšie využiteľný,
  • úplný ľah,
  • čím dlhšia strieška,
  • dobrá nosnosť, aby nám vydržal čo najdlhšie,
  • aby zvládol občasný/príležitostný terén (tráva pri jazerách, sneh),
  • spratný,
  • ovládateľný jednou rukou,
  • ľahko poskladateľný,
  • ľahký do auta,
  • aby bol najširší ako sa dá,
  • v kritických situáciach, aby odviezol dve deti (doma mám 18-mesačnú),
  • na cene nezáleží.

Taktiež Ťa poprosím, aby si mi poradila skejt ku kočíku so sedením, aby sa dalo dieťa pripútať. Čo najpohodlnejší.

Ďakujem

Ahoj,

pozri si športové kočíky Britax B-Agile M alebo Britax B-Agile R. Ich športové sedadlá je možné napolohovať do skoro úplne rovného ľahu a vďaka svojej priestrannosti vydržia až do konca kočíkovacieho obdobia. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka potešia jednoručným zložením s funkciou samostatného státia. Základné príslušenstvo je v cene kočíka, čo tiež poteší.

K obidvom kočíkom odporúčam skejty či stúpadlá Zopa Segboard, Lascal Buggy Board, alebo Fillikid Basic (nosnosť až 25kg), ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. Všetky sú dostupné vo verzií so sedátkom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally