Poradíte kočík do mesta a aj do terénu?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám kočík, ktorý bude vhodný na prechádzku po poľnej ceste a bude zároveň pekný a štýlový. Mala by to byť dvojkombinácia vanička a športová časť.

Športová časť by mala byť polohovateľná do úplného ľahu aj sedu.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam si pozrieť modely ako napríklad Cybex Priam alebo Talos, Mutsy Nio alebo Moon Style. V závislosti od toho čo Vás zaujme.

Cybex Priam 3

Cybex Talos S 2in1

Mutsy Nio

Moon Style

Všetky modely spĺňajú Vaše požiadavky. Sú do úplného ľahu a zároveň nemajú problém s väčším terénom alebo mestským chodníkom.