Poradíte ľahší mestský kočík pre nižších rodičov?

Zodpovedané
11. máj 2021

Dobrý deň,

hľadám kombinovaný kočík prevažne do mesta pre nižších rodičov. Ja mám 160 cm. Chceme, aby bol ľahký na vynášanie do bytu a aby sa ľahko ovládal. Tiež by som chcela, aby nemal úplne malé kolieska, aby sme s ním pohodlne vedeli prejsť aj po parku a po hrádzi.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

za mňa jeden z najkompaktnejších kočíkov na trhu v rámci skladnosti a váhy je Moon ReSea S. Tento kočík má odolné kolesá s gélovou výplňou, odpruženú konštrukciu a výbornú skladnosť. Zároveň je možné kočík zložiť aj so športovou časťou, úchopný držiak. To môže byť plusom pri vynášaní do bytu.

Moon ReSea S

s pozdravom
kociky.sk