Poradíte obojsmerný športový kočík vhodný aj na rozbité cesty?

Zodpovedané
27. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám športový kočík pre 10 mesačného chlapca, aby bol vhodný na rozbité a hrboľaté cesty. Mal by sa dať použiť v oboch smeroch a dať sa aj do úplného ľahu (nemusí byť).

Aký kočík odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak by ste mali záujem o niečo s otočnou športovou časťou, tak by som poradila Cybex Balios s alebo Joie Versatrax alebo Cybex Talos.

Cybex Balios S

Joie Versatrax

Cybex Talos S 2in1

Inak s neotočným sedadlom by boli napríklad model ako je Britax B-motion 4 plus, Joie Litertax. Poprípade tiež Joie Mytrax ak ste vyššej postavy alebo Oyster Zero.

Britax B-Motion 4 Plus

Joie Mytrax

Babystyle Oyster Zero

Tieto modely sú odpružené a teda aj nejaký nerovný povrch Vám pomôžu lepšie zvládnuť.

S pozdravom
Dominika