Porovnanie kombinovaných kočíkov Roan Coss, Anex l-type, Kinderkraft Prime

Zodpovedané
11. jan 2021

Ahoj,

prosím o porovnanie kočiarov:
Roan Coss
Anex l-type
Kinderkraft Prime 2019

Ďakujem za názor.

Ahoj,

Roan Coss je ozaj že ťažký, klasický - aj keď teda modernejší Poliak. Je to fajn kočík hlavne s vaničkou, športový sedák už je potom menej praktický, mohutný, menej atraktívny. Celkovo je to veľký kočík pre rodičov, čo nejdú moc cestovať a sa s ním naťahovať. Niečo také stabilné a peknejšie na dedinu pre menej náročných ľudí.

Roan Coss

Kinderkraft Prime 2019 je ozaj lacnou, nenáročnou voľbou tiež skôr tak na dedinu. Je ale ľahší a aj jednoduchší. Nič extra nečakaj a budeš príjemne prekvapená. Nie je samozrejme tak ako kategória, do ktorej spadá, nijak zásadne skladný.

Kinderkraft Prime 2019

Anex l/type je maličký, nízky ale teda aj ľahší a skladnejší mestský kombi kočík. Je to skôr štýlovka na začiatok.

Anex e/type

Prirovnať sa dá skôr k Joolz Hub-u ako ku zvyšným dvom.

Joolz Hub+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli