Potrebujem adaptéry, aby som umiestnila na kočík Babystyle Egg 2 autosedačku Britax?

Zodpovedané
29. nov 2023

Ahoj,

mám kočík Babystyle Egg 2.

Potrebujem adaptéry, aby som umiestnila na tento kočík autosedačku Britax?

Ďakujem

Ahoj,

adaptéry pre pripojenie vlastnej či inej známej autosedačiek sú na trhu dostupné, väčšinou však bývajú priamou súčasťou základnej výbavy kočíka.

Avšak, autosedačky – tzv. vajíčka od značky Britax ku kočíku Babystyle Egg 2 nie je možné pripojiť. Model kočíka nie je kompatibilný s autosedačkami značky Britax.

Adaptéry sú kompatibilné s autosedačkami známych značiek ako sú: Egg, Oyster, Maxi-Cosi, Cybex, BeSafe a Recaro.

Konkrétne modely, ktoré sú kompatibilné s Egg 2 sú:

  • Egg shell i-Size
  • Cybex Aton Q
  • Cybex Cloud Q
  • Cybex Cloud Z
  • Maxi-Cosi CabrioFix
  • Maxi-Cosi Pebble, Plus a Pro
  • Maxi-Cosi Marble
  • Maxi-Cosi Coral
  • Maxi-Cosi Tinca
  • Recaro Previa
  • BeSafe Izi go
  • BeSafe Izi go Modular

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally