Prejde Petite&Mars Royal Heritage vodu a v zime po snehu?

Zodpovedané
20. okt 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Petite&Mars Royall.

Prejde v pohode Petite&Mars Royal Heritage vodu a v zime po snehu?

Má dobré pruženie?

Hľadám priestranný kočík s dlhou ložnou plochou. Chcem, aby bol aspoň trošku odpružený, mal gumené, gélové alebo nafukovacie kolesá.

Ďakujem

Ahoj,

keď kočík Petite&Mars Royal zvládne lesné cesty, tak nejaký sneh a voda v zime pre neho nebudú problém.

A toho snehu tu už až tak veľa nebýva! Teda okrem vyššie položených dedín a miest.

Za jediné mínus, ktoré uvádzajú mamičky na tomto kočíku považujem vŕzgajúce pružiny.

Petite&Mars Royal

Aby som ti však ponúkla alternatívu v tejto cenovej triede, tak za pozretie stojí Kinderkraft Grande LX. Je porovnateľný a v niektorých ohľadoch aj lepší.

Kinderkraft Grande LX

Alebo ešte modely Gesslein S4 Air+ a Britax B-Motion 4 Plus.

Gesslein S4 Air+

Britax B-Motion 4 Plus

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally