Priestranný športový kočík vhodný na spánok väčšieho dieťaťa - je Cybex Priam vhodná voľba?

Zodpovedané
30. mar 2020

Dobrý deň,

chcem sa opýtať. Máme doma Mima Xari. Drobec rastie a pri 8 mesiacoch už má 80 cm 😅 Športová časť kočíka nám je presná a prišli sme nato, že aj nepohodlná na spánok. Rozmýšľame nad Cybex Priam, ale chceme radu 🙏 Potrebujeme priestranný, pohodlný športový kočík vhodný aj na 2-hodinový spánok 🙏

Ďakujeme 🙏🙌

Ahoj,

čo sa dizajnu, priestoru i ložnej plochy týka, Cybex Priam ti určite vyhovie. Na dĺžku je sedák ozaj pohodlný, super aj na spanie a aj pre väčšie dieťatko určite postačí.

Na druhú stranu treba rátať s tým, že najmä s na svoj vek veľkým dieťatkom nebude neskôr žiadny otočný typ športového kočíka dostatočný (kvôli ohraničeniu strieškou zhora a užšiemu sedadlu celkovo).

Do zhruba dvoch, dva a pol roka budete určite ok s Priamom. Takže hor sa do neho, ak sa ti páči. Je to dobrý mestský model a (najmä v limitovaných verziách) nádherný. Najmä po priestore a tvare Mima Xari sedadla budete isto spokojní.

Cybex Priam 3

Mima Xari

Ak by si predsa len chcela ešte nejaké, ozaj kvalitné a priestranné modely na inšpiráciu, navrhnem Emmaljunga NXT60 F, Britax Go Big, a z ľahších a dizajnovejších Mamas&Papas Armadillo Flip XT.

Emmaljunga NXT60 Flat

Britax Go Big

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli