Roan Bass Next, Tutis Uno3+ verzus Junama Space. Ktorý z nich je najlepšia voľba?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

páčia sa mi kočíky Roan Bass Next, Tutis Uno3+ a Junama Space.

Požadované vlastnosti sú:

  • ľahká ovládateľnosť,
  • dobré odpruženie aj do terénu,
  • ľahké skladanie do auta,
  • použiteľná športová časť.

Ktorý z nich je najlepšia voľba?

Ďakujem

Ahoj,

Roan Bass Next je dedinský typ kočíka. Mínusom je vyššia 13 kg hmotnosť konštrukcie a zároveň iba 15 kg nosnosť športového sedadla.

Tutis Uno3+ je oproti Roanu ľahším modelom so svojou 11,5 kg váhou. Nosnosť športového sedadla má tiež vyššiu - 22 kg.

Junama Space je vhodná do ľahkého mestského terénu. Tomu je prispôsobená aj konštrukcia, ktorá má navyše v najviac namáhanej časti použité plastové spoje. Tie môžu po čase začať vŕzgať. Ak hľadáš kočík na dedinu, tak na tento model zabudni. Navyše váži až 13,2 kg a má nízku 15 kg nosnosť športového sedadla.

Najlepšou voľbou s týchto troch modelov kočíkov je pre Teba jednoznačne Tutis Uno3+. Je ľahký, dobre odpružený a má priestrannú športovú časť, ktorá unesie aj väčšie dieťa. Skladnosťou sú tieto modely porovnateľné. Ani jeden nezaberie viac, či menej miesta v kufri auta.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally