Rozdiel medzi kombinovanými kočíkmi Muuvo Quick 2v1 a Moon Style - pre ktorý sa rozhodnúť?

Zodpovedané
6. apr 2020

Dobry den,

nevieme sa rozhodnut a "vysomarit" 🤦‍♀️ z rozdielu kocikov Muuvo Quick 2v1 2020 a Moon Style 2020.

Poprosili by sme Vas o kratke zhrnutie rozdielov tychto dvoch kocikov, popripade navrhnutie inej alternativy lociku.

Za vsetky odpovede Vam vopred dakujeme 🙏❤️🌷😘

Ahoj,

no podľa mňa nejde tak úplne o celkom podobné kočíky, takže by nemalo byť až také ťažké sa rozhodnúť, ktorý - asi sa len zamyslieť nad preferenciami. Nakoniec dizajnový prvok zaváži (záleží, čo sa páči vám).

Moon Style je trošku väčší kočík a aj keď je podľa mňa na full-size (plnohodnotný) kombinovaný kočík kompaktný a nie ťažký model, stále je o čosi väčší a ťažší ako Muuvo Quick. Podľa mňa je jazdne aj kvalitou pohodlnejší, ale tiež to nemá nejak extra priestrannú sedaciu časť.

Moon Style

Muuvo Quick

Ja by som potom keď tak ešte pozrela na alternatívu typu Jané Kendo/ Jané Kawai. Ale všeobecne je to o tom, na čom ti záleží - prechod nerovnosťami, skladnosť, ľahkosť, dizajn.

Jané Kawai

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli