Sadne 2x Pinkie nánožník na súrodenecký dvojkočík TFK Twin Trail 2?

Zodpovedané
3. jan 2020

Dobrý,

pasuje nánožník značky Pinkie na TFK Twin Trail 2? Ten originál nánožník sa mi veľmi nezdá, keďže sa pripína na cvoky... budú sa dať Pinkie nanožníky pripevniť na tento dvojičkovský kočík?

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som kvôli rozmerom prispôsobeným double, side-by-side sedeniu tvojho TFK Twin Trail, odporučila skôr ich originálny. Rozumiem, čo sa ti nepáči - je taký nižší, ale zasa pravdou je aj, že v zime budeš mať skôr dobré fusaky, ktoré sú o dosť podstatnejšie.

Druhou možnosťou je zasa sústrediť sa len na fusaky, a kúpiť ultra teplé a dobré (Lodger Explorer je jedným z takých) a na ne už nijak zvlášť nánožníky v skutočnosti nepotrebuješ.

Ak sa ti predsa len Pinkie pozdávajú, podľa mňa sadnú, teda aspoň veľkostne. Sú to jedny z najuniverzálnejšie sediacich nánožníkov. Problém však vidím v textíliou obalených tyčiach plus ťažko dostupnej stredovej tyči, pretože Pinkie nánožníky sa suchými zipsami zaisťujú o tyče. Budeš s tým asi trochu bojovať. Alternatívou by mohli byť aj Pinke sťahovacie deky, ktoré sadnú v podstate určite - stiahneš ako potrebuješ.

TFK Twin Trail

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli