Schopný športový kočík na každodenné používanie pre ročné dievčatko

Zodpovedané
21. mar 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradiť, pretože sa mi zdá, že kočík podľa mojich predstáv snáď neexistuje 🤦‍♀️😂. Chcela by som, aby mal tieto vlastnosti:

  • spojená a výškovo nastaviteľná rúčka
  • dal sa dať do úplného ľahu
  • polohovanie nôh
  • kolmý sed
  • šikovné skladanie
  • skladný do kufra
  • na každodenné vozenie
  • aby zvládol aj nejaký terén, čiže určite nie nejakú hrkálku do nákupného centra
  • a otočný, ale keď bude spĺňať všetko ostatné, tak sa dcérka snáď naučí voziť aj v smere jazdy.

Ďakujem za odpoveď 🙂

Ahoj,

ak hľadáme kompromis medzi skladným, každodenným kočíkom a aj nejakým tým terénom, ja osobne by som volila Jané Kendo, čo tieto vlastnosti spája. Je zároveň aj otočným.

Jané Kendo

Okrem neho spomeniem aj Cybex Balios S - je síce mestskejší, ale čo-to aj prejde.

Cybex Balios S

Z drahších modelov Easywalker Mosey+ alebo Emmaljunga NXT60.

Easywalker Mosey+

Emmaljunga NXT60 Flat

Z neotočných by som navrhla Joie Mytrax, Moon Jet-R, Mutsy Nexo či Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade alebo tento model Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade.

Joie Mytrax

Moon Jet-R

Mutsy Nexo

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli