Skejtík na retro kočík Roan Emma - existuje taký?

Zodpovedané
19. mar 2019

Ahoj,

chcela by som sa opýtať, či existuje nejaký skejtík, ktorý sa dá pripevniť na retro kočík - konkrétne Roan Emma. Keďže cez celú šírku podvozku ide brzda, tak neviem, či by bolo upevnenie možné. V prípade že nejaký taký existuje, aký je to model? A dá sa následne upevniť na športový kočík Mutsy Nexo?

Ďakujem za tvoju odpoveď.

Ahoj,

na Roan Emma ti určite sadne Bumprider alebo Lascal Buggy Board (Mini alebo Maxi). Pripojíš ich totiž nie o spodnú, ale o bočné tyče, takže nebudú zavadzať brzde.

Preto sú to jedny z najobľúbenejších a najuniverzálnejšie sediacich skejtíkov. Pre ich popularitu sa tiež dajú vcelku výhodne zohnať aj z druhej ruky.

Roan Emma

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli