Skladný a otočný športový kočík pre osemmesačné, pohodlný aj na zimu

Zodpovedané
2. mar 2020

Ahoj,

prosím ťa o radu... Hľadám po momentálne využívanom Bugaboo Cameleon 3 nejaký skladný, ideálne otočný športiak pre 8m. Často sa presúvame autom - a malo by to byť niečo, s čím sa aj dobre manipuluje. Viac menej mestský, no aj trochu do terénu..

Som viac menej rozhodnutá pre Joolz Hub, no predsa chcem poradiť... Easywalker Charley sa mi v porovnaní s Hubom zdá menej kvalitný.

Podmienkou je aj dostatočne predĺžená strieška. Stokke tiež nechcem. Ešte som zvažovala Zopa alebo Moon, Cybex... Možno niečo medzi športovým a golfáčom. Mam ešte po synovi golfky Easywalker Buggy... Neviem, ktorou cestou sa vybrať. Chcem ozaj niečo skladné, ale aj pohodlné na zimu na cesty aj s fusakom a tak.

Ďakujem, lebo už mám v tom chaos.

Ahoj,

mne osobne to príde tak trošku zbytočné, pretože píšeš, že chceš niečo otočné, no do auta a so šikovnou manipuláciou.

Zároveň však požaduješ aj pohodlnosť na zimu a fusak - na čo by inak fajn kandidáti Easywalker Charley a Joolz Hub neboli vhodný. Totiž, tieto malé otočné modely sú šikovné, ale vlastnosťami podobné BGB Cam 3, ktorý už máš. Priestrannosťou to nebude lepšie. Ani zimnými výkonmi. Podobné sú aj ďalšie spomínané značky, nemám pocit, že ťa nadchnú výkonom v snehu alebo horšom teréne.

Easywalker Charley

Joolz Hub

Bugaboo Cameleon 3

Na druhej strane, malý kompaktný kočík už máš, Easywalker Buggy, ja osobne by som na kočík na časté presuny autom využívala takýto (nekupovala by som do auta otočný športový kočík). Na druhú stranu, na zimu by som zasa brala väčší, hoc i otočný model, niečo také ale už máš (do snehu by možno boli fajn all-terrain kolieska).

Easywalker Buggy

Takže poradím buď neriešiť otočnosť, ale sa skôr zamerať na kolesá. Alebo si zaobstarať niečo také stredné namiesto tvojho Bugaboo, ak si s ním nie tak celkom spokojná.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli