Skladný, priestranný športový kočík pre 9mes. namiesto športiaku z kombinácie Moon Nuova

Zodpovedané
12. máj 2020

Ahoj,

prosím ťa, poradila by si mi s výberom športového kočíka pre deväťmesačné bábo? Mali sme dvojkombináciu Moon Nuova City, ale športová časť sa mi nepáči hlavne kvôli skladnosti a prenášaniu.

Hľadám taký priestrannejší kočík s veľkou strieškou, ideálne aj odpružený, a aby zvládol aj nejaký ťažší terén (poľná cesta, štrk...). Najlepšie, aby nebol príliš ťažký a dal sa skladať "v celku" poťahom dnu... Mala som už vybratý Valco Snap Sport Trend, ale čo som si tu čítala recenzie, tak nie je úplne ideálny :( Tak som zase na začiatku... Cena okolo tých 350€.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

na nejaký ťažší terén potrebuješ niečo trošku väčšie, resp. aspoň trojkolesové. Je potrebné, aby to boli také kočíky, aby boli dostatočne stabilné a zároveň aby sa im kolesá nezasekévali o každú jamu, hrboľ, koreň.

Ideálny by to bol Baby Jogger City Elite, alebo aspoň menší City Mini GT2. Ale to sú podstatne drahšie kočíky.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Mini GT2

Tak buď by som pozrela bazár, alebo potom šla do trošku nižšej kategórie, a to Britax B-Motion 3 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Z menších resp. skladnejších spomeniem TFK Dot 2. Ale to už je trochu kompromis, čo sa kolies týka. Kvalitatívne by to ale mal zvládnuť.

TFK Dot 2

Gesslein S4 je ďalším takým zaujímavým kandidátom, ktorý ti odporučím.

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli