Skladný športový kočík s väčšími kolesami (aj na zimu), nie pridrahý

Zodpovedané
25. aug 2019

Ahoj Eli,

potrebujem poradit pri vybere sportoveho kocika. Po starsom synovi mam Colleto: hlboka vanicka v pohode, ale sportova cast nic moc - nejde celkom do lahu, lezi tam v polosede, syn je tam cely pokrceny / dokruteny. Mam aj golfac, ale ten by som pouzivala az neskor, na rychle presuny.

Syn ma jeden rok. Sportiak by mal byt aj na zimu, skladny do auta, polohovatelny do lahu, mohol by tam byt aj ten pas na patent na madle proti zosunutiu dietata (medzi nozickami dietata), no nemusi. Kolesa nechcem nafukovacie, a nechcem male kolesa - skor tie vacsie aj do prirody. Nie moc drahy, nechcem moc investovat do kupy, ak v nom nebude chciet byt (ako dcera, ked zacala chodit).

Dakujem za pomoc pri vybere.

Ahoj,

z dostupných, a pritom funkčných kočíkov bude tvojou najlepšou voľbou asi predovšetkým Lionelo Annet Plus príp. Annet Tour s terénnejšími kolesami. Spĺňa aj patent medzi nôžkami, kolesá väčšej veľkosti či dostatočne priestranné sedenie. bonusom naviac je obrovská strieška.

Lionelo Annet Plus

Lionelo Annet Tour

Keby si chcela ostať pri rovnakej značke, akú máš, Coletto Joggy je určite možnosťou, ale mne osobne príde trochu ťažký.

Coletto Joggy

Len pre viac výberu, z ľahších spomeniem napríklad aj ABC Design Okini. Z lacných zasa stojí za kuk aj každodennejší CBX Misu či Kinderkraft Grande. Stále som však viac-menej presvedčená o Annet ako naj voľbe v rámci pomeru lacný-skladný-funkčný-aj do terénu.

ABC Design Okini

Kinderkraft Grande

CBX Misu

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli