Spĺňa kočík Elodie Details Mondo potreby športového kočíka?

Zodpovedané
11. júl 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Elodie Details Mondo.

Spĺňa potreby športového kočíka?

Dcérka nechce byť v kočíku vôbec, potrebujem ho len do lietadla a malé presuny v rámci mesta.

Ďakujem

Ahoj,

Elodie Details Mondo je populárny a obľúbený cestovný kočík s možnosťou zloženia do kompaktnej veľkosti príručnej batožiny. Je vhodný pre nižších a stredne vysokých rodičov. Na presuny, ktoré opisuješ sa perfektne hodí.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally