Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športiak pre 1,5ročného po Moon ReSea, skladný a s menšími zadnými kolesami. Nie drahý - ale funkčný z bazára je OK tiež

Zodpovedané
23. okt 2020

Ahoj,

zatiaľ som spokojná s kočíkom z dvojkombi Moon Resea 2019, ale sama vidím, že v lete možno už na jar bude krpcovi malý. Takže hľadám športový kočík, ktorý viem dať najlepšie do úplného ľahu (cez deň spáva v kočíku), ľahko sa skladá - najlepšie tak ako spomínaný Moon Resea - a má malé zadné kolesá. Máme malé auto, s ešte menším kufrom 🤦‍♀️🤷‍♀️ Predĺžená strieška by bola super bonusom. Nehľadám nič extra drahé, ale funkčné - a kľudne môže byť aj kvalita z druhej ruky.

Ďakujem za rady 😊

Ahoj!

Ak to má byť čo možno najskladnejšie v rámci možností, hoc aj z druhej ruky, odporučím Baby Jogger City Mini Zip.

TFK Dot 2, ABC Design Okini aj Mutsy Nexo som spomínala aj v predchádzajúcej otázke, a myslím, že aj tebe sadnú - také skôr skladnejie, a jazdne príjemné modely.

A teda ešte uvediem aj Mamas&Papas Armadillo Flip, čo je nižší, ale zato ozaj priestranný a na placičku skladateľný (aj keď pomerne mestský) model.

A na koniec outletový, ale rokmi ozaj overený jazdne príjemný model: Concord Fusion: https://www.kiido.sk/B-40728-WC1-00155836/


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.