Športiak s polohovaním na páčku, upresnenie - 15m dieťa, aj na zimu, nie ťažký

Zodpovedané
8. júl 2020

Ahoj.

Ja som uz raz pisala, za polohovanie chrbtovej casti ale nie pasom (https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...).

Cize dieta ma 15 mesiacov. Chcela by som uz kocik aj na zimu, aby sa zmestil aj fusak. Moze byt aj otocny aj nie. Teren, to ani velmi netreba - ale zasa nechcem uplne najmensie kolieska. Taky system ako ma Joie sa mi paci, ale zasa madlo je moc nizko - cize neviem, ako by sa tam zmestil aj fusak. A nechcem uz tazky kocik.

Dakujem

Ahoj,

ďakujem za doplnenie! Podotkla by som, že kočík priestranný a s nie najmenšími kolesami bude určite niečo aj vážiť, preto okolo 10-11 kg by som sa pripravila - a ten Joie Mytrax nechala vo výbere, lebo by mal vyhovieť. Verím, že fusak tam dáš - videla som ich už s fusakom dostatok. A jednoznačne v zime oceníš nielen jeho veľkosť kolies, ale aj veľkú striešku.

Joie Mytrax

Okrem neho si tiež stále myslím, že Lionelo Annet Plus bude vyhovovať a aj Nuna Tavo.

Lionelo Annet Plus

Nuna Tavo

Naschvál som vylúčila otočné modely, lebo ak má dieťa 15 mesiacov a teoreticky už neotočný nepotrebuješ. Nevyžaduje ho a tvojou prioritou je, nech je kočík priestranný a vydrží. Otočný model by som si ja už nekupovala. Bol by menší aj užší.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli