Športový alebo golfový kočík pre dvojročného, skladný a ľahký, no i na nerovný terén, max. 300 eur

Zodpovedané
13. aug 2019

Prosím o radu. Máme 2 ročného syna - 13,5kg, 92 cm - ktorý sa občas vozí v kočíku po výletoch, občas na nákup. Doteraz sme mali B-Motion 4 Plus, sme veľmi spokojní - avšak ten budeme používať pri bábätku. 😁

Prosím o radu, aký kočík by bol vhodný. Naše požiadavky:

  • skladný,
  • ľahký,
  • kolieska do kopca aj nerovného terénu.

Malý už v kočíku nespí, ľah nie je podmienka. Cenovo maximálne 300€.
Vďaka

Ahoj,

neviem aký skladný kočík potrebuješ. Ak veľmi veľmi, teda fakt čo najmenší možný, tak kvôli kolesám tie ultramini modely obmedzím na buď Cybex Eezy S+, alebo lacnejší EasyGo Minima Plus.

Cybex Eezy S+

EasyGo Minima Plus

Z o trošku väčších by som ja osobne riešila Greentom Upp (kolesá sú fajn veľkosti). ABC Design Okini ich má tiež fajn, a čo sa ich hrúbky a pruženia týka, aj Mutsy Nexo stojí za myšlienku (len teda, je užší, než ste zvyknutí).

Greentom Upp Classic 2017

ABC Design Okini

Mutsy Nexo

Ešte by som rada dodala, že sa tu snažím o nejaký kompromis nízkej váhy a terénnosti. Ak potrebuješ ešte terénnejší, ten už máte. Možno potom kúpiť druhý rovnaký, hoc i bazárový Britax B-Motion 4 Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli