Športový kočiar do mesta aj na cestovanie do 350 eur - do ľahu+veľký košík aj strieška

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadne športového kočiara. Aktuálne máme trojkombináciu Cybex Priam a sme naozaj veľmi spokojní.

Hľadáme ale niečo ľahšie - na cestovanie (nemusí to ale nutne ísť na palubu lietadla), ale určite by som ten kočiarik chcela využívať aj denne - bolo by teda super ak by bol naozaj ľahší než Cybex Priam, aby tá kúpa vôbec mala zmysel. A mal by mať aj predlžiteľnú striešku, veľký košík, kolieska ktoré niečo vydržia - nepáčia sa mi také tie golfky s mini kolieskami. Väčšinou sme v mestskom prostredí.

Pozerala som Cybex Eezy S alebo Etu Plus, ale niesom si istá tým, že si dieťatko nemá kam položiť chodidlá. Určite by mal ísť do ľahu. Dizajnom mi vyhovuje niečo ako ten Cybex.

Čo sa týka ceny, tak ideálne do 350 eur, ale nemáme problém aj s bazárom.

Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

Ahoj,

chválim, dobre uvažuješ, a aj kočík si vybrala dobrý. Čo sa nožičiek týka - ako to myslíš? Teda, Eezy S rozumiem, ale u CBX Etu Plus polohovanie nôžok aj predný priestor na položenie sú. Takže odporučím buď ten, alebo aj Cybex Eezy S+, ktorý tiež opierky má.

Cybex Eezy S

CBX Etu Plus

Cybex Eezy S+

Ďalej sa posuniem ku kočíkom ako GB Qbit+ All-City a tiež Ergobaby Metro.

GB Qbit+ All-City

Ergobaby Metro

A takým stredom - nie najskladnejším, ale nie veľkým športiakom by mohol byť aj Mutsy Nexo. Thule Spring, ktorý akurát vychádza, mi tiež pride ako zaujímavý kandidát (ale väčší, než tie ultraskladné športiaky).

Mutsy Nexo

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli