Športový kočiar, ktorý sa dá dať do úplného ľahu

cicamica1980
11. okt 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

maminy, proism poradite mi, hladam sportovy kociar, ktory sa da dat do uplneho lahu + idealne aby sa na neho dalo nacvaknut aj vajcko/autosedacka.
hladam inspiraciu
dakujem

lajlilinka
11. okt 2015

Ja sa orientujem iba na tie čo majú nafukovacie kolesá, zatiaľ môj favorit je Britax B Motion, dá sa k nemu dokúpiť aj hlboká vanicka aj vajíčko. Napodobne je na tom aj Valco baby snap quad.
Obidva sa dajú dať do úplného lahu...

michadel
11. okt 2015

@cicamica1980 peg perego book (ja som mala pliko switch ale book je novsi model)

cicamica1980
autor
11. okt 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@lajlilinka prosim ta, daju sa dat oba kociare tak, aby som na dieta aj videla? ci len v smere jazdy?

cicamica1980
autor
11. okt 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@michadel pozeram ten brutax b motion
http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/britax-romer-b-motion-3-kocarek-korba-baby-safe-plus-ii-zatepleni-rukojeti-zdarma
tam dole ked zrolujes, je foto v lahu - ale nie je to uplny lah - ide mi o to, aby dieta mohlo spat na bruchu, ci nasla som zly kociar? porad plis

cicamica1980
autor
11. okt 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.
bubchen86
11. okt 2015

My máme Quinny Xtra a sme maximálne spokojný, dá sa dať do úplneho ľahu, otočiť sa v smere a protismere jazdy, mali sme k nemu aj adaptéry a k nim sa dá dať vajíčko aj vanička 🙂

katrin21
11. okt 2015

@bubchen86 toto a urcite do uplneho lahu dat neda, pretoze tam nevznika rovina, to je len korytko...😝 ktore preklopis...

V mojom ponimani je uplny lah proste rovina, ako pre novorodenca...
take, pokial viem, ma napr kocik TAKO, tusim Baby heaven, alebo Extrem... alebo oba.

katrin21
11. okt 2015
https://www.youtube.com/watch?v=US4f2jwxRhE

cca. 3,15minuta

myslim, ze aj nejaky cisto sportovy kocik do TAKO bude mat tuto funkciu.

kvietocka33
11. okt 2015

Ja som mala jane slalom a max spokojnost.da sa nakliknut aj vajicko ale je pravda ze sa neda otacat v smere a proti smeru jazdy.inak velky a priestranny

bubchen86
11. okt 2015

@katrin21 ten spodok sa dá zatlačiť smerom hore a ostane to rovné , nie je tam potom korýtko 😵

katrin21
11. okt 2015

@bubchen86 aha, tak to som nevedela, na fotke to nevidno 😉

bubchen86
11. okt 2015

@katrin21 no na tej foto to nie je tak urobené tak preto 🙂

prasiatko30
11. okt 2015

cybex calisto

furmik
11. okt 2015
bleee
11. okt 2015

ja mám Britax B agile už 4. rok, pri synovi s plastovými kolieskami, pri dcére som vymenila za nafukovacie. Kočik úžasný, pohodlný, nemenila by som ho za nič. Ide do úplného ľahu

cicamica1980
autor
11. okt 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@bleee ten siom pozerala
ale pozri
http://www.bestbuggy.co.uk/wp-content/uploads/2011/06/Britax-B-Agile-Hood-Open.jpg
nie je to uplny lah. proste nie je to vodorovne zo zemou, je tam taky zlom - tam nemozem dat dieta lezat na brucho... ci v skutocnosti je to inak?

katka1981
11. okt 2015

@cicamica1980, Teutonia Spirit S3, ale pravdepodobne vsetky Teutonie

jasmine2
11. okt 2015
janka301
11. okt 2015

Gesslein majú viac na výber...spokojnosť nadovšetko,plocha na ležanie má cca 90cm,moja malá má 2,5r, a v pohode sa vyspinka,nie skrútená... www.forbaby.sk,tam sme kúpili,ja mám F4

saraju
11. okt 2015

Bumbleride Indie, maximálna spokojnosť, dlhy, široky, pohodlný.. 🙂

inffinity
11. okt 2015

X lander xa 4kolesovy

lajlilinka
11. okt 2015

@cicamica1980 Pri Britaxe aj Valcone píšu, že sa dajú dať do úplného lahu pre novorodencov... Ja ho budem riešiť o cca pol roka, keď bude mať malá rok...

bleee
11. okt 2015

@cicamica1980 ja mám presne ten istý čo je na fotke. Je to verzia 2011, novšie už idú do úplného ľahu pokiaľ viem. Skús sa pridať do skupiny Britax a popýtať sa. Inak ten zlom deťom nevadí, v skutočnosti nie je taký výrazný. Syn tam spal párkrát aj na bruchu. Je to inak dosť nebezpečné spanie v športových kočíkoch, dieťa nemôže byť pri ňom pripútané, nesmieš z neho spustiť oči pri spánku

bleee
11. okt 2015

@cicamica1980 foto toho ľahu v novšej verzii kočíka: http://www.market24.sk/golfove-palice-sportovy-...

katrinka8
11. okt 2015

Cam Cortina, Cam Dinámico (dá sa nakliknúť v smere aj protismere jazdy - mali sme Cortinu, nedám na ňu dopustiť ) 😉 A tiež Britax (teraz máme B-Agile, verzia plus má vylepšené polohovanie nožičiek).

durianka1973
11. okt 2015

My mame Hartan - tiez ide do uplneho lahu, do roviny - to bola aj moja podmienka pri vyberani sportoveho kocika. Je priestranny a pohodlny pre dietatko a ide nacvaknut v smere aj protismere jazdy 🙂

viera77
11. okt 2015

Teutonia, Cybex a Britax - so vsetkymi tymito znackami mam len tie najlepsie skusenosti a uplny lah je u nich samozrejmost, ako to bola samozrejmost aj pre pre mna pri ich kupe 😉

lolissima
11. okt 2015

Concord wanderer sa dá dať úplne do ľahu, dá sa na neho nakliknut vajíčko a dieťatko môžeš mať aj v smere aj proti smeru jazdy. Ja som v ňom drobca vozila aj na brusku, kým sám nesedel