Športový kočiar - priestranný, do mesta aj trochy terénu, jednoručne skladný a s veľkým košíkom

Zodpovedané
11. jún 2020

Ahoj Eli,

Budem rada, ak mi pomozes pri vybere aj tentokrat.

Chcem nejaky sportovy kociar (asi nie golfovy, lebo tam ma rozculuju tie "kolieska" 😂), ale cosi jednou rukou rozlozitelne, rychle. Priestranne. Maly ma rok a 12 kg, cize asi bude dlhsi a vacsi vzdy. Nech ho uz mam do konca, kym bude potrebovat. Podla mna neotocny, a priestranny nakupny kosik bude fajn.

Vobec neviem do coho ist. Bola by som rada, ak by to bol zlaty stred - aj mesto, aj trochu teren. Cenovo nic extra - do 400 eur maximalne.
Nejaky Britax? Alebo Oyster? Neviem.

Dakujem, Denisa

Ahoj,

čo sa priestoru týka, tak kočíky značky Britax sú určite vhodné. Sedáky sú tam dlhé široké, vhodné aj pre veľké deti.

Konkrétne asi najmä B-Motion Plus. Ako nevýhodu tam vidím, že je ťažký, plus že sed je pomerne naklonený. Ak je to vyhovujúce pre vaše potreby, kočík ako taký určite vydrží.

Britax B-Motion 4 Plus

Ja by som asi riešila skôr nejaký Baby Jogger. Tieto mi pri prídu praktickejšie, no sú aj drahšie (lacnejšie zoženieš jednotkové modely, ale tie sú bez polohovania opierky nôh).

Bazárový City Elite by zvládol ako terén, tak aj veľké dieťa. A aj bol pohodlný na spánky, keďže opierku nôh polohovaciu má. Alebo choď do prvej generácie a polohovanie nôžok sa dá dať došiť.

Baby Jogger City Elite

Oyster Zero je úplne ok voľba priestorovo (je fakt široký), skladaním, aj superskou váhou či XXL strieškou. Nie je ale moc na terén, len tak na mierne nerovnosti.

Babystyle Oyster Zero

Valco Snap Trend Sport je zaujímavý ako priestorom, strieškou, tak aj nafukovacími kolesami. Ale tiež to nie je nejaký tereňák.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli