Športový kočík Baby Design Coco - je jeho nepolohovateľná rukoväť vhodná aj pre nízku maminu?

Zodpovedané
30. sep 2020

Ahoj,

je vzhladom k nepolohovatelnej rucke vhodny kocik Baby Design Coco aj pre nizke ?

Ahoj,

Baby Design Coco má rukoväť cca v 103 cm výške, čo je podľa mňa ok aj pre nižšiu maminu. Ak nie si naozaj extrémne nízka (a vtedy doporučím si pred kúpou vyskúšať každý kočík), mal by ti aj ako nižšej osobe sadnúť.

Najlepšie je asi objednať online, doma poskúšať po byte/dome. A ak nesadne, tak v najhoršom prípade do 14 dní od kúpy vrátiť. Je to predsa len taký lacnejší model, takže kompromisy treba očakávať. A možno nielen v prípade rukoväte.

Baby Design Coco

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli