Športový kočík či dvojkombinácia - kvalitné, dobre odpružené nekorýtko

Zodpovedané
7. jan 2021

Dobrý deň,

Hľadám športový kočík prípadne 2-kombináciu. Niečo čo je dobre odpružené, nemá korýtkové sedenie, kvalitné, dlhé sedenie, priestranné, nie úplne krátka strieška. Ak by nemali Stokke Trailz alebo Easywalker Harvey2 All terrain korýtko pri športiaku, išla by som do jedného z nich. Veľmi sa mi páči ešte aj Joolz Hub+, ale videla som ho len chvíľku na predajni (neskúšala) ale príde mi taký malý, hračkársky. Potom ešte pokukujem po kočíku Inglesina Aptica XT. Dá sa nájsť nejaký kočík, čo by mi vyhoval? 😄

Budem vďačná za každú radu a možno aj modely, čo mi vôbec nenapadli pozrieť.
Ďakujem

Ahoj,

Inglesina Aptica XT je fajn kočík, aj keď teda tiež je nižší. Strieška je tam menej pevná. Je tam aj odpruženie, ale nečakaj nejaké ultra mäkkučké, bude to taká klasika. Nie je to vôbec zlý kočík, len je to proste taký menší, lepší mestský kočík a nie najmenší po zložení.

Inglesina Aptica XT

Väčšinu kritétií spĺňajúci, aj keď teda tiež nie taký mäkkulinký, by bol aj Easywalker Rudey. Môže sa zdať, že má kratšiu striešku, ale mne príde fakt dostatočná.

Easywalker Rudey

Z ozaj nádherne odpružených je top proste Britax Go Big, aj keď možno váhovo/skladnostne/u niektorých dizajnovo možno nesedí. Ak sú ti jazdné vlastnosti prioritou, naozaj silno odporučím nevylučovať.

Britax Go Big2

A to najlepšie na koniec. Ideálom, čo sa konštrukcie, jazdy aj mäkkosti týka je Gesslein FX4 Classic.

Gesslein FX4 Classic

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli