Športový kočík Concord Neo - aký nánožník? Pinkie sa mi zdá priveľký.

Zodpovedané
9. nov 2019

Dobry den.

Mate nejaky tip na nanoznik pre Concord Neo? Kupila som Pinkie, ale zda sa mi privelky.

Dakujem

Ahoj,

Pinkie je dosť dlhý nánožník, to je pravda. pravda je však aj fakt, že Concord Neo je kočík pomerne špecifický a s užšou/neveľmi robustnou športovou časťou. Mojou prvou myšlienkou tu by bolo ani tak nie zháňať nánožník, ako skôr dobrý fusak - sediaci a kvalitný fusak nánožník dokáže absolútne nahradiť. Mne osobne tak fungoval Lodger Bunker alebo Explorer (v tomto prípade Bunker je lepšou voľbou, lebo je o čosi menej mohutný).

Concord Neo

Ak predsa len vyžaduješ nánožník, ja osobne by som tu kľudne aj ostala pri značke Pinkie, ale nie klasickom nánožníku - ale radšej sťahovacej deke. Stiahneš a dotvaruješ si ju podľa potreby, a tak sadne o čosi lepšie. Majú ich aj iné značky, ale sú v ponuke podstatne menej.

Možnosťou je potom si takú deku, alebo aj nánožník čo realisticky sadne, dať ušiť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli