Športový kočík na dedinu a výlety po hlbokej vaničke. M&P Sola, Cybex Balios S, Valco, Britax..?

Zodpovedané
14. máj 2020

Ahoj eli,

chcem sa ta opytat na tvoj nazor na sportove kociky, medzi ktorymi sa rozhodujem, a to: Mama&Papas Sola, Cybex Balios S, Valco Baby Snap 4, Britax B-Agile. Babo bude mat 7mes a vanicka nam uz je ltt a aj tak uz chce vidiet svet. Kocik bude vyuzivany prevazne na dedine a na vyletoch (cize aj teren).

Chcem aby bol vyuzitelny co najdlhsie, 2-3 roky urcite, pohodlny, bezpecny, lahko manipulovatelny, lahsi na prepravu, dostatocne priestranny, kvalitny. Oplatia sa viac nove, alebo posluzia aj od ruky?

Dakujem

Ahoj,

vzhľadom na vek (7 mesiacov) je asi optimálnejší otočný model. Dieťatko bude ešte malé a predpokladám, že naň budeš chcieť vidieť. Na druhú stranu, podľa toho čo píšeš a požaduješ - aj dedina, terén - sú tie tebou vybrané fakt extrémne mestské a absolútne nie terénne.

Ja osobne by som sa zamerala na iné, terénnešie modely - od menšieho Jané Kendo po o čosi väčší Emmaljunga NXT60 F]] a Concord Wanderer.

Jané Kendo

Emmaljunga NXT60 Flat

Concord Wanderer

Za mňa sú aj kvalitné bazárové modely dobrou voľbou - niečo ako Baby Jogger City Versa GT by bolo top jazdne aj priestorom. A ešte Sola City (kuk bazár).

Baby Jogger City Versa GT

Mamas&Papas Sola City

Z neotočných by som pozerala na niečo ako Britax B-Motion 3 Plus, Baby Jogger City Mini GT2, City Elite, Casdualplay LOOPi Allroad alebo Concord Fusion z outletu mi tiež príde ako dobrá voľba za dobré peniaze.

Britax B-Motion 3 Plus

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Elite

Casualplay LOOPi Allroad

Concord Fusion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli