Športový kočík otočný, s dlhou ložnou plochou (~95 cm), do 400 eur

Zodpovedané
26. jan 2021

Zdravíčko!

Prosím Vás viete mi poradiť s výberom kočíku? Zháňam športový kočík, ideálne otočný, s ložnou plochou okolo 95cm. Cenovo do 400€, v prípade veeeľmi pekného modelu môže byť aj o niečo vyššia 🙃.

Kolesá do miernejšieho terénu potešia.
Ďakujeem!

Ahoj,

v tejto cenovej kategórii s dlhšou ložnou plochou u otočného modelu a aj do mierneho terénu toho veľa nového, čo stojí za to, nebude.
Ak, tak odporučím Joie Versatrax, ktorý je ložnou plochou fajn (90 cm).

Joie Versatrax

Okrem toho spomeniem Kinderkraft All Road, kde je super ako cena, tak aj dĺžka v ľahu. Ale rátaj s tým, že s tak nízkou cenou budeš na materiáloch a spojoch nižšiu kvalitu cítiť.

Kinderkraft All Road

A nakoniec uvediem Baby Jogger City Premier a staršiu Baby Jogger City Versa, ktoré lacnejšie zoženieš skôr za bazáru, ale jazdou i ložnou plochou sú na otočný športový kočík tiež super.

Baby Jogger City Premier

Baby Jogger City Versa

Bazárovo možno kuk aj Britax Go Big.

Britax Go Big

Mimo toho ti, najmä z dlhodobého hľadiska, odporučím skôr športiak neotočný, pretože aj umiestnením striešky a šírkou sedadla ti proste vydrží dlhšie. A aj pri rovnakej či kratšej dĺžke ložnej plochy je realisticky priestrannejší.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli