Športový kočík po Joolz Day 3, nižší, ľahko ovládateľný, a aj pre staršie dieťa (do 400e)

Zodpovedané
23. okt 2020

Zdravím,

Mame Joolz Day3 (vaničku a letné sedátko). Som s ním spokojná, len sa obávam, či moje 10mesačné dieťa sa doňho zmestí aj o rok, o dva. Preto by som si chcela už teraz vybrať nejaký športiak, ktorý by sa ľahko ovládal aj jednou rukou, ľahko by sa skladal, mal by predĺženú striešku, mohol by mať aj nánožník, mohol by to byt nižší kočík a nie veľmi drahý. Max do 350-400e.

Ďakujem!

Ahoj,

za mňa je takým priestranným, nosným, ultra super ovládateľným Baby Jogger City Mini GT2. Naozaj stojí za to, funkčne aj z dlhodobého hľadiska. Príslušenstvo sa ale musí dokupovať.

Baby Jogger City Mini GT2

Okrem neho potom odporučím kvalitné a dobre ovládateľné modely ako Gesslein S4 a TFK Dot 2.

Gesslein S4 Air+

TFK Dot 2

Alebo z takých ozaj skladnejších Baby Jogger City Mini Zip.

Baby Jogger City Mini Zip

Aj ABC Design Okini a Mutsy Nexo stoja za zmienku.

ABC Design Okini

Mutsy Nexo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli